Hakkında

Psikoloji eğitimini tamamladığı 2000 yılından bu yana pek çok yaşama, bilgiye, anıya, sırra sahipleriyle birlikte dokundu. Her bir bilgi, bedeninin kayıtlarına girip başka bilgilerin kapısını araladı. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında Öğrenme Süreçlerine Destek ve Müdahale; Dışavurumcu Sanat Yaklaşımı; Terapötik Kartlar; WISC-R /RORSCHACH/ CAT/ CAS, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve EMDR Terapisi, Çocuk Psikodraması, Bireysel Psikodrama, Psikodrama Grup Psikoterapisi gibi pek çok eğitime katıldı, çeşitli terapi yaklaşımları ve test uygulamaları konusunda eğitimlerini tamamladı. Türkiye’nin önde gelen özel okullarında Psikolojik Danışmanlık ve son olarak Psikolojik Danışmanlık Birim Koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Okullarda çalıştığı süreç boyunca çocuklar, ergenler, aileler ve öğretmenlere yönelik pek çok bireysel çalışma, grup çalışmaları ve projeler gerçekleştirdi.

Halen Yetişkin Psikoterapisti ve EMDR Terapisti ve Psikodrama Terapisti ve Aile Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmekte; hamilelik döneminden itibaren hamilelik süreci, lohusalık dönemi, anne-bebek bağlanmasına yönelik terapi süreçlerini yürütmekte; doğumdan itibaren çocuk gelişimi ile ilgili ebeveynlere danışmanlık yapmakta; psikodrama grup terapileri gerçekleştirmekte, farklı konularda yaşantı grupları ve atölye çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca okullara yönelik hizmet içi eğitimler gerçekleştirmekte, okullara ve okul psikolojik danışmanlık birimlerine yönelik danışmanlık vermektedir.

Çocukluk onun için yaşamın en değerli, yaşamdaki anlamımızı en belirleyen dönemi. Bunun için hem çocuklarla, hem yetişkinlerin çocukluklarıyla ilgili yapılabilecek herşey onun için ayrı bir öneme sahip. Herşeyin değişip, dönüşebileceği ve telafi edilebileceği inancı hem yaşamına hem mesleğini yerine getirme biçimine yön veriyor.